موجودات دریایی ترسناک

لطفا ما را دنبال کنید تا از این ویدیو های زیبا بیشتر مشاهده کنید. موجودات عجیب دریایی.

تصاویری باورنکردنی از موجودات عجیب و غریب دریایی

5 تا از ترسناک ترین مخلوقات اقیانوس ها.

موجودات دریایی ترسناک. وحشتناک ترین حیوانات دنیا عجیب ترین حیوانات دنیا حیوانی با 125 میلیون سال فسیل زنده را در سایت نمناک ببینید. در این گزارش تصاویر موجودات ترسناک و کشنده ی اعماق دریا ها را میبینیم آخرین اخبار سرویس. 516 رسانه تصویری تماشا 99 4 9 هزار دنبال کننده.

این موجود عجیب دریایی فقط در جنوب استرالیا از شهر ویکتوریا تا شهر برت زندگی می کنه و در. پالس های الکتریکی که هر ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلی ثانیه تکرار شده و از آن ها موجوداتی ترسناک ساخته است. می توانند به موجودات دریایی دیگر شوک هایی تا ۵۰ ولت ایجاد کنند.

توی این ویدیو ترسناک ترین موجودات دریایی ماقبل تاریخ را خواهید دید از جمله مگالودون و موساسور. اژدهای دریایی برگدار بین 20 تا 24 سانتیمتر طول داره و از پلانکتون ها و موجودات ریز داخل دریا تغذیه میکنه. موجودات دریایی با چهره های ترسناک تصاویر هیچ کس نمی تواند مدعی باشد همه موجودات دریایی را شناخته و با آن ها آشنایی دارد چون هر روز یک موجود جدید توسط لنز دوربین ها شکار می شود و.

هیچ کس نمی تواند مدعی باشد همه موجودات دریایی را شناخته و با آن ها آشنایی دارد چون هر روز یک موجود جدید توسط لنز دوربین ها شکار می شود و دانشمندان تحقیق درباره آن را شروع می کنند. موجودات ترسناک و عجیب دریایی عکس به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان تصاویری باورنکردنی از موجودات عجیب و غریب دریایی که ماهیگیران از عمق دریا شکار کرده اند را در گالری مشاهده کنید. یکی از خبرهایی که جنجال زیادی به پا کرده و باعث وحشت و اعتراضات زیادی در بین مردم دنیا شده است خبری است که یک ماهیگیر روسی از مخلوقات وحشتناک در دریا داده.

ایران بر ضرورت حل و فصل دائمی بحران قره باغ از طریق سیاسی تأکید دارد.

عجیب ترین و وحشتناک ترین موجودات دریایی را ببینید تصاویر زیست آنلاین

۱۰ تا از مخوفترین موجودات دریایی Youtube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *