جواب سوال ناسا جمع اعداد 30

30 تکرار اعداد هم اشکالی ندارد. ثبت نام در آزمون های هدیه رایگان ویژه جمع بندی و امتحانات.

تست هوش

جواب سوال ازمون جنجالی ناسا جمع اعداد جواب این معما پنج رقم از این جواب سوال ازمون جنجالی.

جواب سوال ناسا جمع اعداد 30. سوال تست هوش ناسا. با اعداد فرد 13579111315 طوری باهم جمع کنید که جواب 30 بشه فقط از 5 رقم. نحوه شرکت و تعداد سوال آزمون هدف گذاری 20 آذر 99.

به طرز عجيبي آمون بود من أين طوري با خودم گفتم كه دو عدد رو با هم جمع مي كنيم و بعد در عدد اول ضرب ميكنيم و بعد با عدد دوم جمع. 13 11 6 30 داخل سوال گفته. جواب معمای جمع 3 عدد فرد برابر 30 جواب معما سه رقم از این اعداد 30 جواب معماي جمع سه عدد فردي يساوي ٣٠ حل معمای جمع سه عدد 30 معمای جمع 5 عدد که 30 میشه پاسخ واقعیش جواب معمای جمع پنج عدد فرد که بشود 30 جواب سه عدد توپ رو جوري.

پنچ رقم از این اعداد را جمع کنید تا به جواب 30 برسید. داخل جعبه ها را با استفاده از این ها پر کنید توجه داشته باشید که نگفته با استفاده از اعداد زیر پر کنید. جواب معمای ناسا که با 5 رقم عدد 30 را به دست آورید بلاگ ریدر.

دانلود فصل اول سریال کره ای پسران برتر از گل در نماسا سوال آزمون استخدامی ناسا از 30 هزار نفر فقط 15 نفر جواب سوال آزمون استخدامی ناسا دانلود رایگان با لینک. با سلام جواب میتونه 96 هم بشه اگه اینجوری حساب کنی در هر خط عدد اول ضربدر عدد دوم شده بعدبا عدد اول جمع شده ردیف اول یک ضربدر چهار مساوی چهار بایک جمع شده پنج در ردیف دوم هم دو به پنج ضرب شده و بادو جمع شده دوازده. کردن اینه که صورت سوال گفته پنج رقم از اعداد بالا.

پاسخ معمای مجموع 5 عدد فرد برابر 30 جواب تست ناسا جمع اعداد 30. جواب معادله را با ذکر دلیل. تعداد اعداد متوالی مجموع اعداد متوالی.

منم تو 30 40ثانیه. پنچ رقم از این اعداد را جمع کنید تا به جواب 30 برسید. هر کی میتونه این معما رو حلش کنه سوال جزء تست های ناسا هست.

جواب تست هوش ناسا جمع اعداد 30 کيونما

جواب سوال ریاضی ناسا سوالات

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *